JAK DBAĆ O KOSZULKĘ : PRANIE I PRASOWANIE.

Pierwsze pranie należy wykonać ręcznie. Nie wyżymać. Kolejne pranie można wykonać w pralce w temp. max 40 stopni. ZALECANE jest pranie ręczne, dzięki temu kolory pozostaną na dłużej. Ubrania należy prasować przez inny materiał lub po wewnętrznej, lewej stronie tkaniny.
 W przypadku bluz i kurtek jeansowych zalecane jest prasowanie normalnej zewnętrznej strony obrazu , przez papier do pieczenia.

CZAS REALIZACJI

Rzeczy wykonuję najczęściej w ciągu 4-14 dni roboczych i po tym czasie wysyłam je paczką pocztową. W przypadku zamówień indywidualnych czas ten może się wydłużyć. Na specjalną prośbę mogę wykonać zamówienie w krótszym czasie. wiąże się to z dodatkową opłatą. Maluję na materiałach dostarczanych przez klientów (np. kurtkach jeansowych, spodniach, spódnicach).

KOSZT I CZAS DOSTAWY

Ubranie zaczynam malować po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W przypadku wysyłki do innego kraju niż Polska, proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. Koszty związane z nieodebraniem przesyłki są po stronie kupującego. Możliwy jest odbiór osobisty na terenie Bielska-Białej, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Należy pamiętać, że przy płatności przelewem zwykłym czas realizacji zamówienia wydłuży się o czas realizacji przelewu. Koszt wysyłki na terenie Polski: Paczka pocztowa 13,50 zł. Paczkomaty 12 zł. Kurier 19 zł Odbiór osobisty – 0 zł (po wcześniejszym ustaleniu terminu). Paczki doręczane są w 24h do większych ośrodków a w 48h do całej Polski. Nie wysyłam za pobraniem.

FORMA PŁATNOŚCI I RACHUNEK BANKOWY

Każdą z rzeczy zaczynam wykonywać po zaksięgowaniu przelewu na moim koncie. Za zakupione towary można zapłacić przelewem tradycyjnym lub przez Przelewy24 Dane do przelewu: Nr konta: 28 1050 1070 1000 0091 2221 6683 Filip Pasierbek 43-365 Wilkowice W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia, nazwisko oraz imię.